KILKA SŁÓW O AMC GROUP!

AMC GROUP to europejski dystrybutor produktów promocyjnych, jesteśmy dumni z szerokiego zakresu oferowanych produktów, z solidności naszych usług, oraz konkurencyjnej polityki cenowej.

Budując silne i trwałe stosunki partnerskie z naszymi dostawcami, zapewniamy klientom najbardziej konkurencyjne warunki na rynku.

15-letnie doświadczenie pozwala nam ulepszać nasze usługi i ułatwiać życie klientom. Kompleksowo zaspokajamy potrzeby rynku BTL w zakresie reklamy upominkowej:

. wybór Proponujemy szeroką gamę ponad 90 000 artykułów reklamowych, dostępnych bezpośrednio ze stanów magazynowych, oraz ekskluzywne artykuły reklamowe, a także wyszukane wina i zestawy. Stale współpracujemy z producentami sprzętu AGD, RTV, ELEKTRONARZĘDZI , NARZĘDZI min: BOSCH ,SIMENS, TEFAL, FISKARS , STIHL , BLAK & DECKER.

znakowanie na miejscu świadczymy przy wykorzystaniu takich metod jak: tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, tłoczenie, haft komputerowy, termotransfer, DTG. Posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne, wieloletnie doświadczenie i duże moce przerobowe.

dostawa zamówione produkty dostarczamy szybko i terminowo. Współpracujemy tylko z najlepszymi przewoźnikami w Polsce i na świecie. Przy zamówieniach powyżej 3000 PLN transport na terenie kraju oferujemy gratis!

produkcja na zamówienie jeżeli poszukujecie Państwo czegoś specjalnego na dużą promocję to jesteśmy najlepszym rozwiązaniem. Kompleksowo obsługujemy wielonakładowe zamówienia specjalne. Zaplecze techniczne i bezpośrednia współpraca z wytwórcami w Azji poprzez biuro handlowe w Chinach stwarza nieograniczone możliwości.

Nie wprowadzamy ograniczeń co do minimalnej ilości zamawianych i znakowanych towarów.

Naszych Klientów zawsze traktujemy partnersko. Wzajemnie inspirując się do rozwoju i zmian, chcemy budować trwałe i długoletnie relacje w oparciu o dwie fundamentalne wartości: szacunek i zaufanie.

Od 2006 roku Członek Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych

Od 2007 roku partnerów programu Solidni w Biznesie

Od 2015 roku Certyfikat Rekomendowana Agencja przez PIAP

Od 2014 roku wystawca na targach RemaDays – zapraszamy na nasze stoisko