''

AMC – Jesteśmy profesjonalnym zespołem do Państwa dyspozycji w zakresie gadżetów reklamowych. Pomożemy w doborze gadżetu, dopasujemy najlepszą technikę znakowania, zajmiemy się dystrybucją.

Zaufali nam klienci zarówno w Polsce jak i za granicą

GADŻETY-SKLEP - Zapraszamy do naszego świata gadżetów. Z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu, chętnie podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem.

Święta - Święta, święta... oferujemy kompleksową realizację zestawów świątecznych: gotowe kosze prezentowe lub możliwość złożenia dowolnego zestawu.

PRODUKTY MARKOWE - Oferujemy produkty markowe, których jakość sygnowana jest przez marki znane i rozpoznawalne na całym świecie. Umieścimy Państwa logo na produktach markowych, co podniesie prestiż przekazu marketingowego.

ODZIEŻ - Odzież reklamowa jest skutecznym nośnikiem reklamowym, który jest jednocześnie bardzo praktycznym gadżetem zarówno w przypadku odzieży roboczej, jak i biznesowej... oraz codziennej.

ZNAKOWANIE - Oznakujemy każdy produkt za pomocą jednej z wielu technik jakimi dysponujemy. Nasze doświadczenie pracuje dla Państwa!

YOUR CHOICE - Produkty z możliwością pełnej personalizacji..nie tylko w kwestii nadruku, ale też kształtu czy nawet rozmiaru.

OUTSOURCING - Żyjemy coraz szybciej i coraz trudniej wygospodarować wystarczającą ilość czasu na poszczególne zadania. Zadaniem dotyczącym gadżetów zajmiemy się dla Państwa kompleksowo od A do Z! Z nami łatwiej.